Z Półwyspu Helskiego prosto na Roztocze -  SKI-SURF CAMP NIELISZ
Zapraszamy na windsurfing w Nieliszu.! :)
Potrzebujesz jakichkolwiek informacji?
Dzwoń +48 600 252 075
www.ski-surf.pl


Oficjalnie otwieramy szkołę zawsze na majówkę, a zamykamy pod koniec września.
Windsurfing to przyjemny i prosty sport, niewymagający specjalnych predyspozycji fizycznych. Pływać może praktycznie każdy. Uczymy nawet 5 letnie szkraby, a górna granica wieku nie istnieje! Gwarantujemy, że już w ciągu pierwszej lekcji będziecie pływać na desce, a po 5 godzinach opanujecie już podstawy i będziecie mogli samodzielnie rozkoszować się windsurfingiem :)
 

 ski1

Jesteśmy Pierwszą Profesjonalną Szkołą, Wypożyczalnią i Przechowalnią Windsurfingu na Roztoczu z zabezpieczeniem skuterów wodnych i motorówek. Nasza kadra to Licencjonowani Instruktorzy Windsurfingu z ponad 15-letnim doświadczeniem, uczestnicy licznych kongresów i seminariów. Z nami windsurfing to sama przyjemność z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.! :)
 

 ski2

 

Cennik szkoleń windsurfingowych:

 

Rodzaj kursu: Kurs indywidualny

Ilość godzin: 8 / 15
Cena od osoby: 300 zł / 500 zł


Rodzaj kursu: Kurs grupowy (2-6 osób)

Ilość godzin: 8 / 15
Cena od osoby: 250 zł / 400 zł


Rodzaj kursu: Godzina indywidualna

Ilość godzin: 1
Cena: 60 zł


Wypożyczenie kompletu windsurfingowego (deska+pędnik)

Ilość godzin: 1
Cena: 40 zł

  
Kursy indywidualne

Prowadzimy 8 i 15 godzinne indywidualne kursy windsurfingowe, które możecie realizować w dowolną ilość dni. Terminy i czas trwania zajęć ustalamy według Twoich preferencji. Bezpłatne godziny wypożyczeń będziecie mogli wykorzystać na doskonalenie umiejętności poznanych podczas zajęć z instruktorem.
* Jeśli już kiedyś pływaliście na windsurfingu, nasz doświadczony instruktor dostosuje wybrany kurs do Waszych potrzeb tak, abyście jak najefektywniej wykorzystali ten czas.

Podczas kursu zapewniamy:
• opiekę licencjonowanego instruktora
• sprzęt windsurfingowy z kolekcji 2015-16: deski JP Australia, żagle Infinity i Point7, trapez Dakine
• kamizelkę asekuracyjną
• piankę na czas trwania zajęć (bezpłatnie)
* Jeśli nie będzie sprzyjających warunków wietrznych lub będziecie musieli zrezygnować z lekcji z ważnych powodów to zajęcia przełożymy na inny dzień. Na ewentualne niewykorzystane godziny wystawiane są przez nas vouchery. Ważne one są bezterminowo tzn. przez cały bieżący sezon i następne.

Kurs 8 godzinny
• 5 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem
• 3 godziny wypożyczenia sprzętu – możecie w dowolnym momencie doszlifować pewne elementy techniki

Kurs 15 godzinny
• 10 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem
• 5 godzin wypożyczenia sprzętu – możecie w dowolnym momencie doszlifować pewne elementy techniki

 

 ski3

 

Kursy grupowe windsurfingu

To bardzo popularna forma nauki pływania, ceniona przede wszystkim za skuteczność połączoną z wesołą atmosferą panującą podczas zajęć. Możesz zabrać ze sobą kilku znajomych lub dołączyć do grupy osób już na miejscu. Godziny spędzone na wodzie pod okiem naszych instruktorów dają pewność, że windsurfing również dla Was stanie się nową pasją.
Kurs prowadzony jest na poziomie podstawowym i średnio/zaawansowanym. Szkolenie odbywa się w grupach od 2 do 6 osób. Godziny zajęć zawsze ustalamy wspólnie.
Podczas niektórych zajęć będziemy wspomagać się kamerą video, która pomoże nam później wspólnie przeanalizować Waszą technikę i pokazać Wam wasze sukcesy. Ostatniego dnia weźmiecie udział w małych regatach :) Gwarantujemy, że spędzicie z nami świetne i aktywne dni wakacji!
 

ski4

 

Potrzebujesz jakichkolwiek informacji?
Dzwoń +48 600 252 075
www.ski-surf.pl