logo ski surf

Z Półwyspu Helskiego prosto na Roztocze

SKI-SURF CAMP NIELISZ

Zapraszamy na windsurfing w Nieliszu.! :)

Nasza baza mieści się w Ośrodku

Hotel & Resort Marina Nielisz

Potrzebujesz jakichkolwiek informacji?

Dzwoń +48 600 252 075
www.ski-surf.pl


Oficjalnie otwieramy szkołę zawsze na majówkę, a zamykamy pod koniec września.
Windsurfing to przyjemny i prosty sport, niewymagający specjalnych predyspozycji fizycznych. Pływać może praktycznie każdy. Uczymy nawet 5 letnie szkraby, a górna granica wieku nie istnieje! Gwarantujemy, że już w ciągu pierwszej lekcji będziecie pływać na desce, a po 5 godzinach opanujecie już podstawy i będziecie mogli samodzielnie rozkoszować się windsurfingiem :)
 

 ski1

Plaża „Hotelu & Resort Marina” nad Zalewem w NIELISZU (950 ha i ponad 30km linii brzegowej), tutaj właśnie znajduje się nasza baza "SKI-SURF CAMP Nielisz".
Jesteśmy Pierwszą Profesjonalną Szkołą, Wypożyczalnią i Przechowalnią Windsurfingu na Roztoczu z zabezpieczeniem skuterów wodnych i motorówek. Nasza kadra to Licencjonowani Instruktorzy Windsurfingu, Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych z ponad 20-letnim doświadczeniem, uczestnicy licznych kongresów i seminariów. Z nami windsurfing jak i każdy sport wodny to sama przyjemność z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.! :)
 

 ski2

 

Cennik szkoleń windsurfingowych:

 

Rodzaj kursu: Kurs indywidualny

Ilość godzin: 8 / 15
Cena od osoby: 400 zł / 700 zł


Rodzaj kursu: Kurs grupowy (3-6 osób)

Ilość godzin: 8 / 15
Cena od osoby: 350 zł / 600 zł

 


Rodzaj kursu: Godzina indywidualna (1-2 osoby)

Ilość godzin: 1
Cena: 80 zł

 


Wypożyczenie kompletu windsurfingowego (deska+pędnik)

Ilość godzin: 1
Cena: 40 zł

  
Kursy indywidualne:

Prowadzimy 8 i 15 godzinne indywidualne kursy windsurfingowe, które możecie realizować w dowolną ilość dni. Terminy i czas trwania zajęć ustalamy według Twoich preferencji. Bezpłatne godziny wypożyczenia sprzętu będziecie mogli wykorzystać na doskonalenie umiejętności poznanych podczas zajęć z instruktorem.

* Jeśli już kiedyś pływaliście na windsurfingu, nasz doświadczony instruktor dostosuje wybrany kurs do Waszych potrzeb tak, abyście jak najefektywniej wykorzystali ten czas.

Podczas kursu zapewniamy:
• opiekę licencjonowanego instruktora
• sprzęt windsurfingowy z kolekcji 2015-16: deski JP Australia, żagle Infinity i Point7, trapez Dakine
• kamizelkę asekuracyjną
• piankę na czas trwania zajęć (bezpłatnie)

* Jeśli nie będzie sprzyjających warunków wietrznych lub będziecie musieli zrezygnować z lekcji z ważnych powodów to zajęcia przełożymy na inny dzień. Na ewentualne niewykorzystane godziny wystawiane są przez nas vouchery. Ważne one są bezterminowo tzn. przez cały bieżący sezon i następne.

Kurs 8 godzinny
• 5 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem
• 3 godziny wypożyczenia sprzętu – możecie w dowolnym momencie doszlifować pewne elementy techniki

Kurs 15 godzinny
• 10 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem
• 5 godzin wypożyczenia sprzętu – możecie w dowolnym momencie doszlifować pewne elementy techniki

 

 

 ski3

 

Kursy grupowe windsurfingu:

To bardzo popularna forma nauki pływania, ceniona przede wszystkim za skuteczność połączoną z wesołą atmosferą panującą podczas zajęć. Możesz zabrać ze sobą kilku znajomych lub dołączyć do grupy osób już na miejscu. Godziny spędzone na wodzie pod okiem naszych instruktorów dają pewność, że windsurfing również dla Was stanie się nową pasją.

Kurs prowadzony jest na poziomie podstawowym i średnio/zaawansowanym. Szkolenie odbywa się w grupach od 3 do 6 osób. Godziny zajęć zawsze ustalamy wspólnie.

Podczas niektórych zajęć będziemy wspomagać się kamerą video, która pomoże nam później wspólnie przeanalizować Waszą technikę i pokazać Wasze sukcesy. Ostatniego dnia weźmiecie udział w małych regatach :) Gwarantujemy, że spędzicie z nami świetne i aktywne dni wakacji i nie tylko!
 

ski4

 

Potrzebujesz jakichkolwiek informacji?


Dzwoń +48 600 252 075


www.ski-surf.pl

Śledź Nas na FB:
SKI-SURF Akademia Sportów Wodnych i Zimowych w Zamościu

 

# windsurfing nielisz windsurfing zamosc windsurfing zamość windsurfing roztocze windsurfing w nieliszu windsurfing w zamosciu windsurfingu szkola w nieliszu szkoła windsurfingu w zamosciu nauka windsurfingu narty zamosc narciarstwo zamość szkoła narciarska roztocze szkola narciarska zamosc szkoła narciarstwa i snowboardu narciarstwo jacnia narciarstwo roztocze skutery wodne wypożyczalnia łodzi wypożyczalnia motorówek wypozyczalnia skuterów wodnych kursy motorowodne patent sternika nielisz #

Galeria: